EKOLOGICKÁ zelená domácnosť, dom, firma a záhrada

Ekologické čistiace a drogéria. Protiplesňové prípravky, užitočné baktérie a enzýmy. Úsporné sprchy a iné EKO-TECH výrobky a produkty. 

Ekologické čistiace saponáty, čističe a odmasťovacie prostriedky od Eurona by Cerny.

BIOaktivátory, baktérie a enzýmy SanniTree od SUBIO, BACTISAN pre domácnosť, pestovateľov, záhradkárov, chatárov achalupárovpoľnohospodárov, farmárov ... obsahujú špeciálne upravené prírodné nepatogénne bakteriálne kmene upravené do takzvaných spór, ktoré navzájom spolupracujú, napr. v žumpách a septikoch, kde tieto baktérie svojou obrovskou množivosťou dokážu zlikvidovať tuhý obsah fekálií, všetok organický odpad, okamžite obmedzia nepríjemný zápach a pomáhajú odplaviť tuhé anorganické častice.

 

Protiplesňové a antibakteriálné prípravky ANSILVER® - prípravky ANSIL a ASANEX s obsahom aktívnej striebornej zlúčeniny k preventívnemu a aj k likvidačnému ošetreniu muriva interiérov, exteriérov a drevených častí stavieb proti plesňambakteriám, kvasinkám a drevokaznému hmyzu. Prípravky sú vhodné pre rýchle a účinné riešenia - odstránenie plesní napr. zo stien, múrov, vlhkých kútov a pod ... ale aj ako preventívne riešenia pri stavebných rekonštrukciách, úpravach alebo novostavbách.

 

Potrebujete filtrovať alebo upraviť pitnú, úžitkovú či technologickú vodu?

V prípade používania pitnej vody z vlastného zdroja (studňa, prameň a pod.) je potrebné vždy vodu filtrovať od mechanických nečistôt. Mechanické nečistoty upchávajú rozvody, armatúry, znižujú prietok, skracujú životnosť zariadenín a prípadných iných úprav vody. Na usadených mechanických nečistotách sa často množí nežiaduci mikrobiologický materiál a pitná voda sa stáva závadnou. Nádoby aj filtračné vložky sú vhodné pre pitnú vodu.

Použitia Siliphosu, NextScaleStop alebo Cetamínov sú jednoduché a ekonomicky výhodné riešenia, ktoré zabránia korózii a usadzovaniu vodného kameňa v systémoch rozvodu pitnej vody u odberateľov, zabraňujú tvorbe vodného kameňa vo výmenníkových staniciach na prípravu TÚV a postupne odstraňujú už usadený vodný kameň u odberateľov v obytných domoch, hoteloch, ubytovacích zariadeniach, nemocniciach, práčovniach, v priemysle a pod.

Produkty, ktoré zásadne vylepšujú kvalitu vody dodávame väčšinou do domov, budov, výrobných podnikov, montážnych firiem, ale aj spoločenstvám bytov a súkromným osobám.

 

JASMIN - EKO dom - firma - domácnosť