Služby a sortiment

Náš súčasný moderný spôsob života, jeho rýchle tempo spolu v kombinácii so zhoršujúcim sa životným prostredím a našou nevhodnou stravou, kladú čoraz vyššie nároky na fyzickú a psychickú zdatnosť každého človeka. 
 
Pričom veľká časť ľudí by sa pritom mohla tešiť oveľa väčšej vitalite, energii ako aj pevnému zdraviu jednoducho napr. aj vďaka tomu, že zlepší svoj životný štýl, prostredie okolo seba, upraví telesnú aktivitu ako i svoje stravovacie návyky.
 
Správna, plnohodnotná a vyvážená výživa je jednou z najlepších investícií pre dosiahnutie trvalého zdravia a dlhého a spokojného života.
 
JASMIN.. aby vaše JA pookrialo prichádza s myšlienkou ponúknuť vám vysokokvalitné, plnohodnotné prírodné regeneračné výživové doplnky a vitamíny od renovovaných výrobcov a tým aj svojím skromným dielom prispieť nielen k zmene stravovacích návykov, ale aj celkového životného štýlu čoraz väčšieho počtu ľudí.
 

Vyberte si zo širokej ponuky našich služieb. Neváhajte a obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou, či pripomienkou. 

Táto stránka slúži ako pomocník pre Vaše ľahšie vyhľadanie produktov alebo služieb.

Kliknutím na jednotlivé kategórie sa dostanete na úplný zoznam prípravkov Energy


ECOdom, zelená domácnosť, firma a záhrada

Prečo vám doporučujeme prípravky  ENERGY
 
Náš internetový obchodík www.jasmin.sk ponúka sortiment výlučne prírodných potravinových doplnkov, biodoplnkov výživy a kozmetiky na celom území Slovenska od českej firmy ENERGY. 
 
Ponúkame produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy obyvateľov strednej Európy a tento výber je vždy konzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. 
 
Prípravky sú schválené ako vyživové doplnky. Spĺňajú platnú potravinársku legislatívu SR a EÚ. 
Nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Nie sú to lieky, nemožno ich zamieňať za predpísané lieky. Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.  Uchovávajte do 25 ° C, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné dávkovanie.
 

Fotogaléria: SORTIMENT a služby